Тур «Золото Буковини» 3-4 дні

Львів – Чернівці – Кам’янець-Подільський – Бакота – Подільські товтри – Хотин – Більче-Золоте.

Тур «Золото Буковинни» 3-4 дні

Тур в Кам’янець і Чернівці «чіпляє» з першого погляду. Його краса в тому, що у Вас буде не тільки багато цікавих і насичених екскурсій, але також і вільний час для вечірніх прогулянок по Кам’янцю-Подільському, який в світлі нічних вогнів особливо гарний.

За час туру в Кам’янець-Подільському та Чернівцях Ви спуститесь в одну з найдавніших печер, побуваєте в трьох потужних фортецях і закріпите все це прогулянкою по каньйону Дністра.

В ціну туру в Чернівці та Кам’янець-Подільський включено: екскурсії і гід, проживання у готелі в Кам’янець-Подільському в комфортних номерах, проїзд на туристичному автобусі і групова страховка.

ДОКЛАДНИЙ ОПИС ТУРУ ЗОЛОТО БУКОВИНИ

1 день. Чернівці та алея зірок

Тур в Кам’янець-Подільський і Чернівці починається зі Львова. Зустріч на залізничному вокзалі і виїзд о 08:00. Просимо не запізнюватися (також є можливість приєднатись до групи в Івано-Франківську в 11:00).

Вирушаємо в найпрекрасніше українське місто Чернівці. Місто з багатовіковою історією, в якому представлені абсолютно всі стилі архітектури.

Сьогодні нас чекає прогулянка по Чернівцям, в ході якої ми побачимо:

 • Аналог голлівудської алеї зірок – алею зірок відомих діячів Буковини.
 • Єдину в своєму роді «п’яну церкву». Таку назву вона заслужила своїм незвичайним архітектурним рішенням.
 • Фантастичний будинок-корабель.
 • Чернівецький університет. Вже десь 15 років як у нього з’явилося альтернативна, так би мовити, неформальна назва – «український Хогвартс». Побувавши тут, Ви зрозумієте чому.

Ближче до вечора вирушаємо на нічліг в Кам’янець-Подільський, готелі з номерами зі всіма зручностями.

2 день. Кам’янець-Подільський та казкова Бакота

Сніданок (оплач. додатково). Другий день туру в Кам’янець і Чернівці. Знайомимося з Кам’янець-Подільським. Це дивовижне місто розташване в каньйоні річки Смотрич. Крім гарної природи, тут можна познайомитися з історією міста, яка дійшла до нас у вигляді архітектурних і культурних пам’яток.

Чи знаєте Ви, що Кам’янець входить в топ-3 міст України за кількістю пам’яток? Сьогодні постараємось побачити якомога більше.

А нашою головною зупинкою буде відвідування кам’янецької фортеці. Незважаючи на свій дивовижний зовнішній вигляд, фортеця носила оборонний характер. До речі, ця функція виконувалася на всі 100%, адже завоювати її вдалося лише одного разу турецькому султану.

Переїзд в Бакоту. Ще в XIV столітті вперше згадували чоловічий скельний монастир, яким так знаменита Бакота. Звідси відкривається прекрасний вид на Подільський товтри.

3 день. Кам’янець і Хотин – найдавніші фортеці України. Круїз по Дністру на кораблі

Почнемо наш день з круїзу по Дністру на прогулянковому кораблі. Дивовижні місця, дивовижні види. Подільські Товтри, що розкинулися в каньйоні річки Дністер, закохають Вас в ці місця.

Продовжуємо тур в Кам’янець-Подільський переїздом в Хотин до величезної фортеці, висота стін якої досягає 40 метрів. Першу кам’яну фортецю на цьому місці звів великий князь Данило Галицький.

Але, кажуть, що ще до цього часу тут вже були якісь укріплення. Безліч разів фортеця давала відсіч тим, хто хотів її завоювати, але все-таки були випадки, коли ця неприступна твердиня здавалася. На вас чекає захоплююча історична прогулянка по місцях, які вже давно облюбували режисери, знімаючи фортецю в історичних фільмах.

Невеликий переїзд і ми в Більче-Золоте, де побуваємо не в простому музеї, а в музеї-печері Вертеба. Опиняючись усередині печери, Ви переноситесь десь на 5 тисяч років назад в часі.

Повернення до Львова о 23:00 (для туристів 3-х денного туру є можливість вийти в Тернополі в 20:00).

Прогулянка по річці

4 день. Аромат стародавнього міста

Сніданок і вільний день для прогулянок по Львову. Рекомендуємо всім бажаючим побувати на одній з екскурсій по Львову, щоб закріпити захват від поїздки новими красивими враженнями. Одержати більш детальну інформацію по факультативних екскурсіях можна у Вашого персонального менеджера. Самостійний трансфер на вокзал. Від’їзд додому.

4 день. Аромат стародавнього міста

Інформація по туру і типи розміщення

Що входить у вартість туру:

 • Проживання в готелях в Кам’янці і Львові;
 • Пакет екскурсій;
 • Сніданок в готелі (стандартне розміщення) у Львові;
 • Супровід гіда-екскурсовода;
 • Транспортне обслуговування.

Що не входить у вартість туру:

 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • Особисті витрати;
 • Страховка.
Ваша оцінка
( 15 assessment, average 5 from 5 )
Поділитись з друзями
«Золото Карпат»
Залишити відповідь

×
Залиште заявку і ми передзвонимо Вам!